Cinsel Sohbet Nedir?

gay-gey-travesti-transeksüel-sohbet-chat-gabile

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere eşcinsellik hakkında bilgiler vereceğim. Eşcinsel erkeklerden bahsetmek istersek kısaca bu kimselere gay diye hitap edebiliriz. Toplumların dışladığı bu insanların aslında hiç kimseye bir zararı yoktur sadece diğer insanlar gibi karşı cinse ilgi duymazlar ve kendi cinsinden olan insanlara cinsel ilgi duyarlar. Bu ilgilerinin dışında sıradan bir insandan farkları yoktur ve bu durumu bizlerle paylaşmasalar bizlerin hiç haberi bile olmaz. Belki sizlerin de çevrenizde gay arkadaşlarınız vardır. Kendi cinsinden olan kişilere ilgi duyanlar sadece erkekler değil elbette kadınlar da kendi cinslerine ilgi duyabilirler onlara ise lezbiyen diyebiliriz. Onlarda aynı erkekler gibi karşı cinse değil de kendi cinslerine karşı bir cinsel ilgi duyarlar. Bu durumu sadece cinsellik ile kıyaslamak ne kadar doğru bilinmez ancak birbirlerine derin duygularla bağlı eşcinsel çiftler mevcut. Bazı belirli ülkeler eşcinsel evliliği yasalaştırmıştır. Hastalık mı psikolojik mi bilinmez ancak bazı kimseler bu şekilde istek duyarlar. Saygı duymak gerekir herkesin kendi hayatı kendi seçimi biz ne kadar yargılasak da o insanların kararına etki edemeyiz ki etmemeliyiz de zaten.

Kendi oluşturdukları dünyalarında kendi kendilerine özgürce yaşıyorlar ancak toplum dışlaması her zaman enselerinde oysaki onları ötekileştirmek kimsenin haddi değildir. Herkes hayatını dilediği gibi yaşamakta özgür kimsenin hayatına kimse müdahale edemez. Bu kimseler ile sohbet etmek emin olun çok güzel çünkü yapmacık davranmıyorlar, yapmacık olmaları için bir sebepleri yok sadece tek istedikleri onları olduğu gibi kabul etmemiz ve insan olduğu için değer vermemiz. Cinsel kimliği ne olursa olsun öncelikli olarak insan olduğu için değeri hakediyorlar. Travesti damgası yiyen kimselerin de dünyası pek iç açıcı değil hayatın onlara vurduğu darbe yetmiyormuş gibi birde insanlar da darbe yiyorlar. O kadar ötekileştirmişiz ki bu insanların chat siteleri bile farklı aynı ortamda muhabbet etmekten bile kaçınır olmuşuz bu nedenle o insanlara özel sohbet siteleri oluşturulmuş.

Muhabbet etmek isteyen eşcinseller gabile çatısı altında gay sohbet ortamları kurmuşlar ve diledikleri gibi özgürce muhabbet edebiliyorlar. Bu tür cinsel eğilimi olan insanlardan korkmayın ve onlara korkunçlarmış gibi davranmayın çünkü öyle değiller onlarda diğerleri gibi insan. Ötekileştirdiğimiz bu insanlar kendi aralarında da birçok farklılık gösterebiliyor geyler, cinsel tercihleri veya dış görünüşü ile de farklı bir ad almaktadır. Mesela transseksüel, aktif gay, pasif gay, biseksüel gay, crossdresser gay gibi birçok isim almaktadırlar. Sizler de bu insanlarla cinsel sohbet etmek isterseniz eğer bu tür hizmetleri sunan cinsel chat sitelerine giriş yapabilirsiniz. Bu tür siteler tüm şehirlerdeki insanlara travesti hitap etmektedir.

Türkiye gay sohbet adı altında bütün şehirlerden giriş vardır. Bu şehirler: Taksim, Beyoğlu, Barajyolu, Beylikdüzü, Bornova, Buca, Adana, Adıyaman, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Ardahan, Artvin, Bartın, Batman, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Malatya, Mardin, Mersin, Içel, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Şırnak, Sivas, Tokat, Trabzon, Tunceli Van, Yozgat, Zonguldak, Balıkesir, Bilecik Bolu, Bursa, Düzce, Edirne, Eskişehir, istanbul, Kırklareli, Kocaeli, Tekirdağ, Sakarya, Yalova, Afyonkarahisar, Antalya, Aydın Burdur, Denizli, Isparta, izmir, Kütahya, Manisa, Muğla, Uşak gibi gay sohbet odalarımız. Yurdışı gay sohbet odalarımız ise; Almanya, holanda, fransa, norneç, ingiltere, macaristan, rusya, makedonya, ukratna, isveç, çekya, czech, bulgaristan, yunanistan gibi ülkeler ve aynı zamanda asya ülkeleri olan, japonya, suriye, irak, iran, azerbaycan, türkmenistan gibi sıralanabilir sizler de burada keyifli muhabbet edebilirsiniz. Hiç kimsenin cinsel tercihinizi yargılamadan yadırgamadan bir arada olduğu topluluk içerisinde sizlerde yerinizi alıp özgürce muhabbet edebilirsiniz. cinsel kimliğiniz ne olursa olsun hiç bir önemi yoktur.