Konusbe Sohbet

konusbe-sohbet

Konusbe Sohbet Odaları

Konusbe sohbet platformunda bulunan kanallar ve odalar sayesinde özlediğiniz, dilediğiniz Sohbet ve Chat keyfini güvenilir ve kaliteli bir şekilde sürebilirsiniz. En güncel hit parçalar eşliğinde kötü geçen gününüzü keyiflendirebilir ve Konusbe Sohbet odalarında sizleri bekleyen yeni arkadaş ortamları ile yalnızlığınızı sonlandırabilirsiniz.
konusbe
Konusbe sohbet platformunda bulunan kanallar ve odalar sayesinde özlediğiniz, dilediğiniz Sohbet ve Chat keyfini güvenilir ve kaliteli bir şekilde sürebilirsiniz. En güncel hit parçalar eşliğinde kötü geçen gününüzü keyiflendirebilir ve Konusbe Sohbet odalarında sizleri bekleyen yeni arkadaş ortamları ile yalnızlığınızı sonlandırabilirsiniz. 18 yaşından küçük kullanıcıların giriş yapmasının yasak olduğu konusbe sohbet odaları sitemizde tüm argo, küfür, hakaret, cinsellik içeren nickname(tumuz)’ların kullanılması yasak olup, kişilerin dil, din, ırk, mezhep gibi farklılıklarına bakılmaksızın giriş yapan her kullanıcı eşit ve saygılı bir biçimde sohbet ortamı kurup bu ortamın keyfini süreceklerdir. Siyasi, dini inançları alet edip, arkadaşlık ortamını baltalamak isteyen ve terör örgütü propagandası yapan insanlar süresiz olarak sitemizden uzaklaştırılacaktır. Konusbe(link) sohbet sitesinde rumuzlar kişiler aittir bu durumdan başka kullanıcılara devredilmesi, kiralanması, satılması söz konusu bile değildir.

Nick kaydetmek için gerçek ve aktif bir email adresi kullanmanız gerekmektedir. Bunun nedeni ise nick bilgilerinizi unutmanız durumda gerekli bilgiler o mail adresinize gönderilecektir ve nickin gerçek sahibinin sizin olduğunuzun ispatıdır. Nickiniz ile ilgili meydana gelen sorunlarda #Nickserv kanalına giriş yaparak orada sizlere karşılıksız yardım vermek için bekleyen yöneticilerimiz ile iletişim kurup sorununuzun çözümünü hızlı ve kesin bir şekilde sağlayabilirsiniz. Konusbe sohbet sitesinde kayıt altına alacağınız tüm kanallar konusbe sohbet yönetimine aittir. Kanallar ile ilgili tüm istek/öneri/şikayet konularınızı sunucu yönetimi ile görüşmeniz gerekmektedir. Sunucu içerisinde bulunan kanalların hepsi ücretsizdir, herhangi bir kanal veya operatör satışı bulunmamaktadır. Bizlerin amacı bu durum üzerinden para kazanmak değil sizlerin daha kaliteli ve güvenli bir ortamda sohbet etmenizi sağlamaktır. Bu belirli sohbet kanallarının yanı sıra şehirler içinde sohbet odalarımız mevcuttur örneğin; adana sohbet, izmir sohbet, ankara sohbet, istanbul sohbet, bursa sohbet, eskişehir sohbet, antalya sohbet, bodrum sohbet, muğla sohbet, gazientep sohbet, osmaniye sohbet, bizimmekan, mynet sohbet, yetişkin sohbet gibi sizlerin tamamen ücretsiz bedava sohbet edebilmesi için oluşturulmuş olan odalarımız da keyifli bir şekilde muhabbet edebilirsiniz.

Konusbe sohbet odalarında siz değerli kullanıcılarımızın ve sohbet tutkunlarının keyifli bir muhabbet içerisinde olmanız, yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurarak kendinizi huzurlu, güvenli ve mutlu edecek kişiler ile sohbet ortamları kurmanız hedeflenmiş olup son derece güzel bir Chat ortamı sizlere sunulmaktadır.